دوره های در حال برگزاری زبان انگلیسی

دوره های ترمیک زبان انگلیسی

دوره ترمیک زبان انگلیسی بر مبنای کتب کاملا حرفه ای word engllish انتشارت cengage پایه ریزی گردیده است . این کتب در برگیرنده تمامی مهارت های مورد نیاز زبان انگلیسی برای تمامی اهداف و مقاصد زبانی می باشند.ُ

همچنین می توان موضوعات روز این کتب را از شبکه ماهواره ای NGجهت درک درک بهتر مهارت شنیداری زبان انگلیسی دنبال کرد.

نمودار کامل آموزشی آکادمی زبان های خارجی رفاه در برگیرنده تمامی شاخه های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی می باشد.

دوره RLDکه مبنای آموزشی دوره های عمومی آکادمی زبان های خارجی رفاه می باشد در سطوح خود در برگیرنده دوره های بحث آزاد ،مکالمات روزمره ،کلاس های تک مهارتی ،دوره های مهارتی شغلی ،دوره کاشناسان کارمندان ارشد ، دوره مدیران ارشد ،دوره های ترجمه ،دوره  های ترجمه نوار و فیلم دوره های اصطلاحات رایج زبان انگلیسی،دوره های IELTS،TOEFL،دوره ها و آزمون های دانشگاه کمبریج ،دوره های GRE،GMAT،....... می باشد .هر دانش پذیر می تواند با انجام دادن تعیین سطح به دوره آکادمی زبان های خارجی رفاه  ورود پیدا نماید  و بر طبق نمودار منظم از مزایای دوره درخواستی بهره ببرد. در پایان دوره ترمیک هر دانشپذیر می تواند دیپلم پایان دوره مربوطه را که مورد تأیید وزارت علوم است را دریافت نماید.هر دانش پذیر در طی گذراندن دوره زبان در آکادمی زبان های خارجی رفاه در قالب دوره های ترمیک می تواند به دو دیپلم پیشرفته و فوق پیشرفته دست یابد.


دوره های مکالمه ترمیک زبان انگلیسی

 


دوره های تخصصی زبان انگلیسی (مکالمه تخصصی، Pre-IELTS ، IELTS )

  • دوره مکالمات بازرگانی (BEC)

جهت ارتباط موثر مدیران و بازرگانان در عرصه تجارت و مذاکرات بین الملل، دانشکده رفاه نسبت به طراحی پکیج فشرده BEC مخصوص مدیران، بازرگانان، کارشناسان فروش و مسئولان بازرگانی شرکتها اقدام نموده است.

دوره یکساله مکالمه کسب و کار یا به عبارتی Business English مشتمل بر 320 ساعت آموزشی میباشد که در طول دوره،  کتاب از سری کتابهایMarket Leader- 3rd Edition از انتشارات  Pearson تدریس میشود.

ترم اول و دوم دوره هر کدام 55 ساعت آموزشی و سه ترم آخر هریک 70 ساعت آموزشی هستند.

دوره مکالمه بیزنس در واقع با هدف آشنایی زبان آموزان شاغل و یا جویای کار در هر حوزه ای با اصطلاحات و واژه های کاری طراحی شده و در طول دوره فرد با مهارت های نوشتاری (Commercial Correspondence)شامل ایمیل نویسی و گزارش نویسی رسمی و غیر رسمی و مکالمات رسمی و غیر رسمی نیز آشنا میشود.

دراین دوره Business Culture  یا فرهنگ تجارت نیز آموزش داده می شود. به عنوان مثال: آموزشهایی از فرهنگ کشورهایی که ایران با آنها تجارت انجام می دهد.

درقسمت (Business Brief) و (Case Study) نکات و لغات و ساختارهای مرتبط به صورت کاربردی آموزش داده میشود. تمامی Reading های کتاب نیز با همکاری روزنامه اقتصادی فایننشال تایمز انتخاب شده بدین معنی که زبان آموز در مهارت خواندن نیز با مطالب روز بیزنس دنیا در تماس و ارتباط است.

در ضمن شرکت کنندگان در دوره BEC مدرک مورد تائید وزارت علوم ایران را دریافت خواهند کرد که قابلیت ترجمه نیز دارد.

 در دوره BEC ما به مباحث زیر می پردازیم:

معارفه، کار، مشکلات در محل کار، مسافرتهای کاری، غذا و تفریحات، خرید و فروش، مردم، تبلیغات، شرکتها، ارتباطات، فرهنگها، مشاغل، ایده های نوین، فشار کاری، مشاغل جدید، بازاریابی، مدیریت، تنش، محصولات، برند، تغییرات، سازمانها، پول، منابع انسانی، بازراهای بین الملل، اخلاقیات، رهبری، رقابت، بازاریابی بین المللی، برقراری ارتباط، موفقیت، ریسک، کارتیمی، افزایش نقدینگی، مدیریت بحران، تاثیر گذاری بر مخاطب، آموزش، استخدام، بودجه ریزی، استراتژی، مشاوره، تجارت آنلاین و مدیریت پروژه و ...

هر یک از این مباحث از دیدگاه تجارت آموزش داده میشود.

 به عنوان مثال در مبحث معارفه یا Introduction بجای اینکه به دانشپذیران روشهای معارفه  اعم از نام، نام خانوادگی، شغل، محل زندگی و... را آموزش دهیم، به ایشان آموزش میدهیم که در یک جلسه بازرگانی چگونه خود را معرفی کنند، کارت ویزیت را با چه آدابی رد و بدل کنند، چه اطلاعاتی بر روی کارت ویزیت چاپ شود و در یک جلسه بازرگانی چه کسی اول خود را معرفی کند و مخاطب حاضر چه عکس العملی در هنگام این معارفه نشان دهد و...

این اصول که به ظاهر ساده مینماید در برقراری ارتباطات بازرگانی بسیار موثر است. دوره انگلیسی برای اهداف خاص(ESP)

جهت ارتباط کلامی موثر مدیران در عرصه تجارت و مذاکرات بین الملل، دانشکده رفاه نسبت به طراحی پکیج فشرده ESP (English for Specific Purposes) مخصوص مدیران در قالب یک دوره صد ساعته اقدام نموده است.

بدینوسیله محتوای دوره ی فوق، زبان انگلیسی جهت مدیران، خدمتتان ارائه می گردد:

)English for Meetingsانگلیسی برای جلسات)

 )English for Presentationsانگلیسی برای ارائه ی مطلب)

 )English for Socializingانگلیسی برای معاشرت با افراد)

این پکیج آموزشی که از بهترین کتب ESP  جهان که توسط انتشارات Oxford University Press به چاپ رسیده است، طی 100 ساعت آموزشی و در قالب آموزش نکات فرهنگی جهت برگزاری جلسات و روشهای برگزاری جلسات رسمی و غیررسمی، صورت جلسه نویسی، ارائه ی Presentation، اصول و فنون معاشرت با افراد در قالب های مختلف فرهنگی رسمی و غیررسمی و ده ها مورد دیگر که جزء نیازهای اولیه مدیران در برقراری ارتباطات بین المللی میباشد، بصورت کاملا کارگاهی برگزار می گردد. بطور مثال در یک جلسه روش ارائه مطلب یا Presentation مطرح می شود و ما اشاره میکنیم که برای هر یک از مراحل ارائه  Presentation که عبارتند از:

Greeting (معارفه), Topic (موضوع), Plan of the talk (برنامه), Aims (اهداف)